Singwell StudioВикладачіВікторія Раінчук

Вікторія Раінчук

МАЙСТЕР-педагог

Напрямки:

поп/опера/рок/симфо-метал/фортепіано/сольфеджіо

Запис на уроки за телефоном:

+380 (63) 241-30-02

Графік:

вівторок, четвер, субота, неділя

Викладацький стаж:

більше 6 років

Освіта:

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, факультет мистецтв (фортепіано, вокал), аспірантка Ужгородського національного університету по спеціальності освітні та педагогічні науки

Про себе:

Навчаю вокалістів в напрямках, таких як поп, рок, опера, фортепіано та сольфеджіо для вокалістів (сюди входить базовий акомпанемент та робота над координацією слуху і голосу), класичне фортепіано.

Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Маю великий концертний досвід, який включає в себе гастролі до європейських столиць (Париж, Варшава, Відень).

Основою моєї вокальної методики є науковий метод, де особливе значення приділяється анатомії голосу. Зі мною на заняттях ви будете вправно ці знання використовувати на практиці, відчуєте чи не кожну складку, м’язи і хрящі, та навчитесь завдяки цьому стабільно керувати своїм голосом за будь-яких умов. В основному пряцюю з такими вокальними техніками як мікст та його різновиди, белтинг, фальцет та субтон, опера, базові техніки ексрим-вокалу. Також працюю над звільненням голосу, усуненням затисків, виправлення деяких розмовних недоліків, «перепрошивці» голосу (з академічного вокалу на поп/рок вокал). На заняттях я використовую такі методики як EVT (Estill voice training), CVT (Complete Vocal Technique), методику Сета Ріґса.

На уроках фортепіано навчаю основам техніки, технології роботи рук і теорії музики. Ретельно працюю над особливостями виконання творів, підбору мелодій на слух. Маю концертмейстерський та сольний досвід. Працювала з вокалістами та інструменталістами (скрипка, альт, віолончель, валторна, бандура).

Крім музики займаюся живописом, вивчаю інші види мистецтва.

cover