Singwell StudioВикладачіВікторія Раінчук

Вікторія Раінчук

ТОП-педагог

Напрямки:

поп/опера/симфо-метал/фортепіано/сольфеджіо

Запис на уроки за телефоном:

+380 (63) 241-30-02

Графік:

понеділок, вівторок, п'ятниця, неділя

Викладацький стаж:

більше 3 років

Освіта:

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, факультет мистецтв (фортепіано, вокал). Закінчила Дніпровську школу української культури і мистецтв ім.Олеся Гончара за спеціальністю акторська майстерність і вокал.

Про себе:

Працюю з вокалістами різного віку. Навчаю в напрямках, таких як поп, рок, романс, академічний вокал, естрадне фортепіано, класичне фортепіано (професійний рівень).
Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Маю великий концертний досвід, який включає в себе гастролі до європейських столиць (Париж, Варшава, Відень).

Основою мого викладання є ретельна робота над диханням, звільненням голосу і усунення затискачів (фізіологічних і психологічних), розкриття свого особливого природного голосу, який буде звучати максимально оригінально і професійно. На заняттях я використовую методики американських, європейський і вітчизняних педагогів. Підбираю метод навчання спираючись на самого учня.

На уроках фортепіано навчаю основам техніки, технології роботи рук і теорії музики. Ретельно працюю над музикальністю і особливостями виконання творів, пошуком власної манери гри, підбору мелодій на слух. Працювала з вокалістами та інструменталістами (скрипка, альт, віолончель, валторна, бандура).

Крім музики займаюся живописом, вивчаю інші види мистецтва, беру участь у створенні декорацій на знімальних майданчиках України.

cover