Singwell StudioБлогСпівпраця з Modern Vocal Training

Співпраця з Modern Vocal Training

Співпраця з Modern Vocal Training

З 2020 року Singwell Studio є партнером Міжнародної асоціації вокальних тренерів Modern Vocal Training.

Засновники та педагоги школи пройшли навчальний курс підвищення кваліфікації MVT, що включає в себе теоретичні та практичні заняття з видатними зарубіжними педагогами. Серед наших вокальних тренерів були Greg Enriquez (партнер і послідовник Сета Риггса, консультант Селін Діон, Брітні Спірс, вокалістів Cirque du Soleil і сотні інших популярних виконавців і зірок світового масштабу), Stephen King (провідний вокальний терапевт Великобританії, засновник клініки Voice Care Centre) , Andres Martorell (засновник Modern Vocal Training, тренер великої кількості вокалістів-переможців Греммі і мульти-платинових артистів), а також багато інших іменитих вокальних педагогів.

Отримані знання та навички ми регулярно практикуємо в нашій вокальній школі, застосовуючи самі передові методи, техніки і прийоми вокальної діагностики, корекції і постановки голосу. У Singwell Studio ми приватно влаштовуємо внутрішні інтерактивні зустрічі з нашими педагогами, на яких ми ділимося усіма новинками у навчанні вокалу, новими набутими знаннями і досвідом, розбираємо різні вокальні проблеми і знаходимо найбільш ефективні шляхи їх вирішення.

Singwell with Modern Vocal Training

Слід зауважити, що одним з напрямків Modern Vocal Training є також Міжнародний вокальний табір European Vocal Camp, який щорічно проходить в Польщі та приймає вокалістів абсолютно різного рівня з усього світу. Учні Singwell Studio також мають можливість взяти участь в цьому захоплюючому вокальному пригоді. Перші представники з України відвідали табір в 2019 році, і це були учні нашої вокальної студії! Хочете отримати незабутній досвід, придбати за короткий термін величезний багаж знань і навичок, знайти друзів і однодумців з різних куточків земної кулі і просто весело провести час в міжнародній музичній тусовці? Тоді European Vocal Camp чекає вас! Єдині умови – вік 16+ та володіння англійською на середньому рівні.

Але на цьому наша співпраця з Modern Vocal Camp не закінчується. Так як засновники Singwell Studio Анастасія Мартинова і Ольга Полудніцина є єдиними менторами і офіційними представниками Modern Vocal Training в Україні, ми плануємо довгу та продуктивну партнерство з безліччю цікавих можливостей для наших учнів!