Уроки гри на фортепіано

Ви мрієте грати на фортепіано, але не впевнені, що у вас є талант? Приходьте в нашу школу, ми навчимо вас грати в будь-якому віці!

Чому саме ми?

icon

Доступні ціни

Пробний урок - 300 грн. (При купівлі абонемента - безкоштовно!)

icon

Індивідуальна програма

Навчіться акомпанувати своєму співу, не обов'язково грати класичні п'єси

icon

Концерти

Беріть участь в регулярних заходах школи

Як проходить урок фортепіано?

img
img

Ви знайомите педагога з вашими цілями: розібрати конкретну п'єсу, вивчити акомпанемент під свою пісню або навчитися основам фортепіано і нотної грамоти.

Викладач розповість вам як ви будете рухатися до своєї мети і які домашні завдання вам потрібно буде виконувати (при наявності фортепіано у вас вдома).

Педагог допоможе вам поставити правильно руку, підібрати апплікатуру (якими пальцями які ноти грати), розповість значення клавіш і основи музичної грамоти.

Буде багато практики і зовсім трохи теорії!

img

Вибирайте найбільш підходящий тариф

Разове відвідування

від450грн.

Тривалість уроку 50 хвилин

Вибирайте викладача

Індивідуальний урок

Вільний графік!

вибрати

Абонемент 4 уроки

від1800грн.

Тривалість уроку 50 хвилин

Вибирайте викладача

Індивідуальний урок

Вільний графік!

вибрати

Абонемент 8 уроків

тимчасово недоступно

Тривалість уроку 50 хвилин

Вибирайте викладача

Індивідуальний урок

Вільний графік!

вибрати

Курси фортепіано

Курси фортепіано в нашій школі доступні і для дітей і для дорослих. Навчання грі на фортепіано проходить під керівництвом педагога, який правильно поставить вам руку і допоможе навчитися грати ваші улюблені твори. Фортепіано для початківців або як кажуть: “уроки гри фортепіано з нуля” можуть відрізнятися від класичного навчання. Залежно від вашого запиту, ми може зробити акцент в навчанні лише на розбір певних пісень. Якщо ви хочете глибше вивчити предмет, тоді педагог буде навчати вас нотної грамоти, щоб ви могли самі зіграти твір по нотах.

Уроки фортепіано для дітей

В основному, уроки фортепіано для дітей включають в себе сольфеджіо, так як важливо дати дитині глибокі знання з предмету. Навчання гри на фортепіано для дорослих може бути сконцентровано виключно на розвиток здатності акомпанувати собі під час співу. Регулярні заняття вдома прискорять процес навчання, так як важлива підготовка, щоб урок фортепіано пройшов максимально результативно.

Уроки фортепіано Київ

Якщо вам потрібен репетитор з фортепіано, ви потрапили за адресою. Деякі наші педагоги є не тільки професійними співаками, а й піаністами. Ви можете поєднувати курси фортепіано з навчанням співу. Чекаємо вас на уроках в дружній і затишній атмосфері нашої школи!