Уроки вокалу для дітей

Уроки вокалу з дитинства - для здорової і гармонійної особистості. Розкриємо талант вашої дитини і навчимо не боятися публіки!

Допомагаємо розвивати в ваших дітях такі якості:

icon

Впевненість в собі

Ми намагаємося розвинути особистість дитини через освоєння музичної культури і оволодіння мистецтвом вокалу. З огляду на індивідуальні та вікові особливості вашої дитини, ми підберемо розвиваючі вправи і складаємо для неї вокальний репертуар.

icon

Музичний слух

Розвиток голосу з самого дитинства - це запорука красивої мови ваших дітей. Діти не бояться експериментувати, тому їх набагато легше навчити основам співу, ніж дорослих. Розвивайте своє чадо з самого дитинства, це допоможе їм не тільки красиво співати, а й позбавить від безлічі комплексів в майбутньому.

icon

Відчуття ритму і відмінна дикція

З перших же уроків наші педагоги працюють над постановкою дихання і голосу, розвитком слуху дитини, а також розучують разом пісні і працюють над артистизмом. З ним на все життя залишиться розвинене почуття ритму і тонкий музичний слух.

Ми навчимо Вашу дитину співати та розуміти музику!

img
img

Ми пропонуємо різні варіанти занять у нашій студії, відповідно до віку та бажань дитини та її батьків!

Індивідуальні уроки вокалу - навчимо майбутню зірку основам вокального мистецтва, правильному співочому диханню, подачі звуку, артистичності та роботі з мікрофоном

Заняття у вокальній группі - підберемо дитині групу за віком і навчимо співати музичні інтервали, розбирати пісні на багатоголосся, працювати в команді, розуміти гармонію та імпровізувати

Музичний розвиток для найменших - у веселій і рухливій ігровій формі навчимо малюків основам співу, ритмики, грі на муз.інструментах, нотній грамоті та розумінню музики

Запалюй зірки разом з нами!

img

Користь відвідування вокальної студії:

icon

Фізичне здоров'я

Мистецтво співу - це, перш за все мистецтво правильного дихання, яке є найважливішим фактором нашого здоров'я. Тренується діафрагмальне дихання, дихальна мускулатура, поліпшується дренаж легенів. Також спів допомагає виправити поставу, покращує мовну функцію організму - дикцію і постановку розмовної мови. Заняття вокалом можуть навіть виправити такий дефект, як заїкання.

icon

Емоційний стан

Діти, які займаються співом, відрізняються від своїх однолітків позитивною емоційністю, самодостатністю. Лікарі стверджують, що під час співу виробляються ендорфіни, які допомагають боротися зі стресом і просто покращують настрій. Спів робить дітей більш радісними, доброзичливими і відкритими, що дозволяє їм легше налагоджувати контакти з іншими дітьми.

icon

Естетичне виховання

Всі батьки хочуть, щоб їхня дитина правильно і гармонійно розвивалася. І, звичайно ж, всебічне формування особистості неможливо без творчого розвитку. Заняття музикою, співом і вокалом є однією з основних складових творчого розвитку. В процесі навчання діти знайомляться з інструментальними, вокальними творами різного характеру.

Вибирайте найбільш підходящий тариф і приводьте дитину на заняття!

Індивідуальні заняття

Абонемент на 4 уроки
від
1800грн.

Разове відвідування від 550 грн.

Тривалість уроку 50 хвилин

Вільний графік!

вибрати

Дитячі групи з вокалу (7-12 років)

Абонемент на 4 уроки
1000грн.

Разове відвідування 300 грн.

Тривалість уроку 60 хвилин

Розклад уточнюйте

вибрати

Муз.розвиток для малюків. Група (3-6 років)

Абонемент на 4 уроки
800грн.

Разове відвідування 250 грн.

Тривалість уроку 45 хвилин

Розклад уточнюйте

вибрати

Школа вокалу для дітей

Заняття вокалом для дітей – це робота зі слухом, ритмікою, музичним смаком, розвиток голосових м’язів і зняття блоків. Підбираючи вокальні вправи для дітей, педагог грунтується на ігрових формах співу для самих маленьких і дає більш складні розспівування дітям старшого віку.

Чи всім потрібно вчитися співати? Ми проводимо прослуховування, але працюємо з усіма дітьми, навіть якщо об’єктивно дитина погано потрапляє в ноти. Вокал для дитини – це не тільки розвиток голосу, ми розвиваємо загальну музичність. Музичне виховання – не є виховання музиканта, це виховання людини музики, людини гармонії. Навчання вокалу дітей дає можливість розвинути творчу сторону.

Музична освіта дітей

Музична освіта дітей завжди благотворно впливало на їх психіку, розвиток музичного смаку і культурний рівень. Спів – один з найбільш доступних і зрозумілих для дитини видів музичного мистецтва. Музичні враження, які отримає дитина на своїх перших заняттях, можуть залишитися з ними на все життя. Тому треба, щоб вони були яскравими, радісними і, що важливо, правильними за змістом. Звичайно, всі діти мають різні музичні здібності, але в нашій школі педагоги працюють з усіма дітьми. Адже часто виявляється, що дитина, яка з першого погляду не має таланту співака, вже через кілька занять перестає соромитися і розкриває свій творчий хист.

Вокал для дітей Київ

Багато дитячих вокальні студії пропонують групову роботу, ми працюємо переважно індивідуально, щоб не пропустити важливі етапи постановки голосу. Який вибрати: естрадний вокал для дітей або академічний? У першому випадку дитина буде більш універсальним вокалістом і зможе співати різні пісні, вибираючи спів для дітей в класичній манері, варто розуміти, що репертуар обмежений певними творами.

Дитячий вокал може звучати красиво в будь манері, головне регулярність відвідування занять. Уважні педагоги з досвідом роботи, які знають наскільки важливо правильно побудувати урок вокалу для дітей. Запрошуємо вас на наші уроки співу для дітей.