Уроки вокалу для дорослих

Ми допоможемо налаштувати ваш голос і знайти свій стиль. Почати співати - ніколи не пізно! Вже сотні дорослих учнів виступили на наших концертах!

Чому саме ми?

icon

Доступні ціни

Пробний урок - 300 грн. (При купівлі абонемента - безкоштовно!)

icon

Індивідуальна програма

Тільки корисні вправи з огляду на особливості вашого голосу

icon

Концерти

Беріть участь в регулярних заходах школи

Перший урок у школі:

img
img

Як проходить наше з вами знайомство:

Ви вибираєте викладача самі або вам пропонує школа в залежності від бажаного вами час.

У призначений час ви приходите на урок, знайомитеся з педагогом і розповідаєте йому / їй про свої побажання і цілі.

Викладач розповідає вам про методику навчання і проводить з вами практику (ви разом співаєте спеціальні вправи).

Після практичної частини педагог розповість вам про ваші сильні сторони, а також на що потрібно зробити упор в навчанні.

Обговоріть репертуар, з огляду на ваші побажання, а також графік відвідування занять.

І найголовніше: пробний урок не зобов'язує вас ходити до певного педагогу. Якщо у вас виникло бажання почути думку різних фахівців, подзвоніть нам і ми запропонуємо вам урок у нового педагога.

Наші педагоги не тільки навчають вокальній майстерності, а й передають учням різні техніки прикраси, властиві різним вокальним напрямками. Більшість наших учнів прийшли до нас не маючи музичної освіти, а вже сьогодні співають на різних майданчиках країни. Приходьте!

img

Напрямки вокалу

icon

Академічний вокал

Вибираючи для себе академічний вокал, ви повинні точно розуміти, де ви будете застосовувати свої навички. Але якщо ж ви опануєте академічним вокалом, а пізніше поставите мету вивчити інші техніки і будете працювати в цьому напрямку, ви станете універсальним вокалістом, що значно підвищить вас як професіонала в очах колег і слухачів.

icon

Естрадний вокал

Естрадний вокаліст - це не тільки співак з широким діапазоном, відкритою вокальною позицією і правильним співом в резонатори. Залежно від складових естраду можна підкорити завдяки своїй індивідуальній манері, харизмі, унікальності, оригінальності та вмінням знаходити в собі особливі дані.

icon

Рок вокал

Техніка рок-вокалу дуже близька до естрадного, а також джазового вокалу. Тут також використовується відкрита манера співу. Один з основних факторів рок-вокалу - це потужна, агресивна подача звуку. Пам'ятайте, що рок-вокаліст не повинен бути затиснутим в рамки певних правил у вокалі, а також поведінці на сцені.

Вибирайте найбільш підходящий тариф

Разове відвідування

від550грн.

Тривалість уроку 50 хвилин

Вибирайте викладача

Індивідуальний урок

Вільний графік!

вибрати

Абонемент 4 уроки

від2000грн.

Тривалість уроку 50 хвилин

Вибирайте викладача

Індивідуальний урок

Вільний графік!

вибрати

Абонемент 8 уроків

від3600грн.

Тривалість уроку 50 хвилин

Вибирайте викладача

Індивідуальний урок

Вільний графік!

вибрати

Школа вокалу для дорослих

Школа вокалу для дорослих в сучасному світі – це не тільки навчання, це розкриття творчого потенціалу, зняття стресів і блоків і просто, приємне проведення часу.

Курси вокалу для дорослих

Як ми підходимо до навчання співу дорослих? В першу чергу через усвідомленість процесу. Ми не просто співаємо розспівки, ми вивчаємо механіку голосового апарату, вчимося відчувати звук, його рух. Курси вокалу для дорослих також включають розбір пісень і виступи на концертах школи. Ваші близькі будуть пишатися вами, у нас не просто гурток співу для дорослих, наші заняття співом для дорослих відкриють для вас нові можливості для самовираження.

Наш творчий простір сприяє розкриттю талантів, школа співу для дорослих – це те місце, яке не залишить вас байдужим.