Уроки вокалу в онлайні

Для таланту немає меж, відстань не є перешкодою! Навчимо співати в будь-якій точці світу! Працюємо на зручній для вас платформі.

Чому саме ми?

icon

Доступні ціни

450 гривень за онлайн урок

icon

Індивідуальна програма

Тільки корисні вправи з огляду на особливості вашого голосу

icon

Без кордонів

Займайтесь вокалом з будь-якої точки планети

Як проходять уроки онлайн:

img
img

Для уроку вам потрібно мати: комп'ютер або телефон для зв'язку, другий гаджет, з якого вам буде зручно запускати фонограму пісні і навушники (за бажанням).

У призначений час педагог дзвонить вам в скайп або будь-яку іншу обрану вами платформу відеозв'язку.

Ви знайомитеся з педагогом, діліться своїми цілями і побажаннями. Педагог розповідає вам про структуру уроку.

Після знайомства починається найцікавіше - практика. Педагог грає вам вам вправу на своєму піаніно і показує як її заспівати. В процесі роботи буде невелика затримка звуку, але ми настільки звикли до такої роботи, що труднощі не виникають навіть з тими, хто погано потрапляє в ноти. Педагог допоможе вам налаштуватися і правильно заспівати.

Після роботи з вокальною технікою ви приступите до роботи з піснею (на ваш вибір або за порадою педагога). Після прослуховування вашого виконання педагог дасть рекомендації, ви разом попрацюєте над помилками і визначте сильні і слабкі сторони вашого співу.

Ви зможете задати будь-яке питання і отримати професійну консультацію про те, як потрібно розвивати голос, які робити домашні завдання і який матеріал і стиль підходить саме вашому голосу.

img

Вибирайте найбільш підходящий тариф

Індивідуальний урок

від450грн.

Тривалість уроку 50 хвилин

Вибирайте викладача

Вибирайте зручний месенджер

Вільний графік!

вибрати

Спів онлайн

Є розхожий міф, що уроки співу онлайн менш ефективні, ніж очні. Але 2020 рік показав нам, що немає нічого неможливого. Вчитися співати онлайн також результативно, як і в кабінеті з педагогом. Звичайно, є свої особливості. По-перше, вам варто краще готуватися до уроків і більш ретельно розбирати пісні. Через невеликий звуковий затримки розспівуватися менш зручно, ніж в класі. Але є перевага такої роботи – онлайн уроки вокалу прекрасно тренують слух. Щоб вчитися співати онлайн, вам не потрібно мати синтезатор. Вам потрібен комп’ютер або телефон з хорошим інтернетом.

Онлайн школа вокалу

Онлайн школа вокалу заснована на тих же принципах, що і уроки в кабінеті. Вам потрібно лише уважно слухати свого педагога, виконувати трохи більше домашніх завдань і не переживати через сусідів! Додатково можна брати уроки музики онлайн, щоб краще розбиратися в музичній теорії.

Вокал онлайн – навчання, не виходячи з дому. Просто і доступно пояснюємо вокальну техніку і співаємо ефективні вправи!