Singwell StudioПреподавателиАнастасия Мартынова

Анастасия Мартынова

МАСТЕР-педагог (г.Вишневое)

Направления:

голосовая терапия/звукотерапия/вокальная йога/поп/рок

Запись на урок по телефону:

+380 (63) 241-30-02

График:

понедельник, вторник, среда, четверг, пятница

Преподавательский стаж:

более 11 лет

Образование:

Высшее психолого-педагогическое, международные сертификации Ассоциации голосовіх терапевтов, вокальных тренеров Modern Vocal Training, вокально-джазовая студия, музыкальная школа им. К. Стеценко (академический вокал), музыкальная школа (скрипка и фортепиано).

О себе:

Працюю з голосами з 2013 року, засновниця і керівниця школи вокалу Singwell Studio та студії голосу та звуку Singwell Therapy. Проводжу індивідуальні та групові сесії тілесно-голосової та звукотерапії, а також уроки вокалу для дорослих. З радістю працюю з колективами - дуетами, тріо, ансамблями, корпоративні сеанси. На заняттях з терапії даю практичні інструменти для вирішення багатьох психологічних та фізіологічних проблем через голос, тіло та звукотерапевтичні інструменти. На уроках вокалу навчаю естрадному, рок-вокалу, техніці розщеплення, а також академічному вокалу в рок-музиці.
Проекти, досягнення: 10 років була вокалісткою і автором пісень симфо-метал гурту DELIA. З цим колективом ми випустили дебютний альбом, EP і кілька синглів в Україні, а також англомовний альбом у Великобританії та Ірландії. Крім студійної роботи гурт випустив 4 офіційних відеокліпа і вів активну концертну діяльність. На поточний момент група в стадії відновлення після довготривалої перерви ))

У своїй практиці я комбіную широко відомі вокальні методики та терапевтичні прийоми з новими, сучасними поглядами моїх американських і європейських тренерів і колег. Мій головний фокус - вокальна діагностика з швидким визначенням і усуненням голосових та психологічних проблем, безпечне звучання і пошук власного вокального стилю.

Крім вокалу пишу вірші і пісні, граю на тальхарпі, скрипці, джембе, займаюся йогою, східними танцями, подорожую і захоплююся дитячою психологією.

cover