Singwell StudioВикладачіАнастасія Мартинова

Анастасія Мартинова

МАЙСТЕР-педагог

Напрямки:

рок/поп/дуети та тріо

Запис на урок за телефоном:

+380 (63) 241-30-02

Графік:

середа, п'ятниця

Викладацький стаж:

більше 9 лет

Освіта:

Вища психолого-педагогічне, вищу лінгвістичну, міжнародні курси вокальних тренерів Modern Vocal Training, вокально-джазова студія «Soul Jazz», вечірня музична школа ім. К. Стеценко (академічний вокал), музична школа (скрипка і фортепіано).

Про себе:

Працюю в Singwell Studio з 2013 року, засновник і керівник Singwell Studio. Проводжу індивідуальні уроки для дорослих, а також працюю з колективами - дуетами, тріо, ансамблями. Навчаю естрадному, рок-вокалу, техніці розщеплення, а також академічному вокалу в рок-музиці.
Проекти, досягнення: 10 років була вокалісткою і автором пісень симфо-метал гурту DELIA. З цим колективом ми випустили дебютний альбом, EP і кілька синглів в Україні, а також англомовний альбом у Великобританії та Ірландії. Крім студійної роботи гурт випустив 4 офіційних відеокліпа і вів активну концертну діяльність. На поточний момент є вокалісткою метал-гурту Sansarian.

У своїй педагогічній практиці я комбіную широко відомі вокальні методики з новими, сучасними поглядами моїх американських і європейських педагогів і колег. Мій головний фокус - вокальна діагностика з швидким визначенням і усуненням співочих проблем, безпечний спів і пошук власного вокального стилю. Я шалено люблю дізнаватися, детально вивчати, практикувати і застосовувати в своїх методиках нові вокальні прийоми, фішки і техніки, не зупиняючись в розвитку і як вокальний тренер, і як виконавець.

Крім вокалу пишу вірші і тексти пісень, граю на скрипці, займаюся йогою, східними танцями, подорожую і захоплююся дитячою психологією.

cover