Singwell StudioВикладачіАнастасія Мартинова

Анастасія Мартинова

МАЙСТЕР-педагог (м.Вишневе)

Напрямки:

голосова терапія/звукотерапія/вокальна йога/поп/рок

Запис на урок за телефоном:

+380 (63) 241-30-02

Графік:

понеділок, вівторок, середа, четвер, п'ятниця

Викладацький стаж:

більше 11 років

Освіта:

Вища психолого-педагогічна, міжнародні сертифікації Асоціації голосових терапевтів, вокальних тренерів Modern Vocal Training, вокально-джазова студія, музична школа ім. К. Стеценко (академічний вокал), музична школа (скрипка і фортепіано).

Про себе:

Працюю з голосами з 2013 року, засновниця і керівниця школи вокалу Singwell Studio та студії голосу та звуку Singwell Therapy. Проводжу індивідуальні та групові сесії тілесно-голосової та звукотерапії, а також уроки вокалу для дорослих. З радістю працюю з колективами - дуетами, тріо, ансамблями, корпоративні сеанси. На заняттях з терапії даю практичні інструменти для вирішення багатьох психологічних та фізіологічних проблем через голос, тіло та звукотерапевтичні інструменти. На уроках вокалу навчаю естрадному, рок-вокалу, техніці розщеплення, а також академічному вокалу в рок-музиці.
Проекти, досягнення: 10 років була вокалісткою і автором пісень симфо-метал гурту DELIA. З цим колективом ми випустили дебютний альбом, EP і кілька синглів в Україні, а також англомовний альбом у Великобританії та Ірландії. Крім студійної роботи гурт випустив 4 офіційних відеокліпа і вів активну концертну діяльність. На поточний момент група в стадії відновлення після довготривалої перерви ))

У своїй практиці я комбіную широко відомі вокальні методики та терапевтичні прийоми з новими, сучасними поглядами моїх американських і європейських тренерів і колег. Мій головний фокус - вокальна діагностика з швидким визначенням і усуненням голосових та психологічних проблем, безпечне звучання і пошук власного вокального стилю.

Крім вокалу пишу вірші і пісні, граю на тальхарпі, скрипці, джембе, займаюся йогою, східними танцями, подорожую і захоплююся дитячою психологією.

cover