Singwell StudioПреподавателиВалерия Бутурлина

Валерия Бутурлина

ТОП-педагог

Направления:

поп/рок/джаз/рэп/фанк/работа с детьми

Запись на урок по телефону:

+380 (63) 241-30-02

График:

среда, суббота

Преподавательский стаж:

6 лет

Образование:

Харківська музичне училище ім. БМ Лятошинського : Артист хору, ансамблю, викладач співу спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.
Київський університет культури ступінь вищої освіти «Музичне мистецтво».
Український Інститут Прикладної Психології та Психотерапії: здобуваю освіту за спеціальністю гештальт терапевт.

О себе:

З самого дитинства музика стала невід'ємною частиною мого життя, і вже тоді я зрозуміла, що хочу передавати свої знання та досвід іншим.
Протягом багатьох років я систематично збирала інформацію з різних джерел, вивчала підходи різних викладачів і розробила власну методику навчання.
Цю методику я ретельно опрацьовувала та вдосконалювала, щоб забезпечити високу якість навчання.

Бачити, як мої учні ростуть та розвиваються, – це для мене справжнє щастя. Тому я приділяю особливу увагу розвитку голосу, використовуючи різноманітні вокальні техніки, дихальні вправи та артикуляцію. Але, можливо, найголовніше – це емоційна складова, адже музика повинна йти від серця і торкатися душі.
Мене надихає спостерігати за прогресом своїх учнів, тому я постійно працюю над тим, щоб процес навчання був максимально ефективним і цікавим. Моя мета – допомогти кожному учню досягти нових вершин у музиці, розвиваючи їхні навички та впевненість у собі.

Досягнення :
Протягом багатьох років мої учні завойовували призові місця на численних міжнародних та всеукраїнських конкурсах. Сама ж я неодноразово підкорювала великі сцени як в Україні, так і за її межами, приймала участь у телевізійному шоу "Голос країни".
Завдяки цьому маю досвід у подоланні страху сцени та взаємодії з аудиторією.

cover