Singwell StudioВикладачіІванна Долженко

Іванна Долженко

МАЙСТЕР-педагог

Напрямки:

поп/джаз/хіп-хоп/рок/фольклор/сольфеджіо/робота з дітьми

Запис на урок за телефоном:

+380 (63) 241-30-02

Графік:

понеділок, середа, п'ятниця

Викладацький стаж:

6 років

Освіта:

Національна Академія Керівних Кадрів Культури та Мистецтв , спеціальність - артист-вокаліст, викладач фахових дисциплін , керівник вокального ансамблю (вища освіта),
Аспірантка Університету Григорія Сковороди в Переяславі, спеціальність - професійна освіта.

Про себе:

Я обожнюю музику і маю вже чималий досвід в розмаїтті музичного звучання, тож охоче ним ділюсь зі своїми учнями.

Методики - Cheryl Porter VM, EVT, CVT, Seth Riggs та авторська. Про складні структури голосу та його особливості - простою мовою. Велику увагу приділяю естетичному звучанню, почуттям та фізичним відчуттям, диханню. Навчання вибудовую з урахуванням всіх особливостей Вашого голосу та особистого бажання , знаходячи таким чином індивідуальність.
Розвінчую міфи та застарілі уявлення про музику в цілому. Люблю еспериментувати зі стилями та звучаннями. Імпровізація , то є любов. Сольфеджіо - тільки необхідний матеріал для вокаліста.

Про свою творчу діяльність:
Працюю в творчому проекті MEAN&NAVIKA (хіп-хоп музика). Створюємо власну музику і тексти, а також працюємо на замовлення.
Маю великий багаж виступів на різних концертних майданчиках в Україні та за її межами, тому знаю весь процес з середини.
Мої уроки проходять продуктивно, позитивно та на одному диханні.
Я щиро вірю , що навчитись співати може кожен, це така ж навичка як ходити, говорити чи плавати☺️

Хобі - люблю фотографувати (дуже часто друзі роблять мені компліменти, що я бачу щось класне , чого не помічають інші) , також люблю різні головоломки або настільні ігри, полюбляю подорожувати, коли є можливість, люблю драйвити на атомобілі і мотоциклі.

cover