Singwell StudioВикладачіОлексій Ряжко

Олексій Ряжко

Топ-педагог

Напрямки:

поп/поп-рок/класичний вокал/фортепіано/сольфеджіо/робота з дітьми

Запис на урок за телефоном:

+380 (63) 241-30-02

Графік:

п'ятниця, неділя

Викладацький стаж:

2 роки

Освіта:

Київський національний університет культури і мистецтв
Курси підвищення кваліфікації Olga Vee та агенції творчого професійного розвитку Yula
Тренінги світової асоціації голосу DIVAin

Про себе:

• Лауреат міжнародних фестивалів та конкурсів: Міжнародний фестиваль мистецтв «Star Summer» (м. Одеса, Україна), Міжнародний фестиваль-конкурс «Star Breeze» (Болгарія), Міжнародний фестиваль мистецтв «Golden Autumn» (Франція) та ін.
• Автор наукових робіт у сфері вокального мистецтва, у яких досліджую історико-теоретичні та вокально-фізіологічні аспекти співу
• На своїх заняттях використовую авторську методику, базуючись на методиках Сета Ріггза, Шеріл Портер, елементи CVT і EVT, школу класичного співу

Навчаю людей вокалу як з нуля, так і тих, хто вже приходить з певним музичним бекграундом. На заняттях ми працюємо як і над основами вокального мистецтва – навчаємось правильному диханню, прокачуємо артикуляцію та дикцію, працюємо над вокальною технікою, так і над стилістичними та жанровими особливостями музики.

Спів та заняття вокалом – це насамперед робота з тілом, голосом, психологічними настановами, а також можливість висловити емоції та почуття, відкривши себе з нових сторін та ставши впевненішими.