Singwell StudioВикладачіОльга Полудніцина

Ольга Полудніцина

МАЙСТЕР-педагог

Напрямки:

рок/метал/поп

Запис на урок за телефоном:

+380 (63) 241-30-02

Графік:

тільки онлайн уроки

Викладацький стаж:

більше 10 лет

Освіта:

Національна Академія Керівних Кадрів Культури і Мистецтв (вища), міжнародні курси вокальних тренерів Modern Vocal Training, вокально-джазова студія «Soul Jazz».

Про себе:

Працюю в Singwell Studio c 2013 року, засновник і керівник Singwell Studio.

Проекти, досягнення: З «Soul Jazz» ми випустили 3 альбому, брали участь у багатьох українських та міжнародних конкурсах і фестивалях, а також зайняли призові місця в вокальних конкурсах в Естонії і Литві. Близько 8 років свій творчий потенціал я реалізовувала у гурті MARVEL (alternative metal), в нашому арсеналі повноформатний альбом, кілька ЕП і синглів, 3 відеокліпи, а також участь в більшості великих рок фестивалів України і Білорусі. Кілька років працювала вокалісткою в кавер-гурті, на даний момент веду в основному студійну діяльність (бек і лідер-вокали в комерційних проектах).

Серед моїх учнів лідер вокалісти гуртів: Скай, Обійми Дощу, Hellfire Sox, Why S, Сardinal Birds, The Raynbow, Perfect Strangers, You Nite, Thanks 4 nothing і інші.

Основний напрямок - діагностика вокальних проблем і робота над їх усуненням. Також я вчу не тільки керувати своїм голосом, разом з учнями ми працюємо над авторським матеріалом, допомагаю придумувати і покращувати вокальні партії, правильно розставляти емоційні акценти, а також вчимося працювати з глядачем. Моя найулюбленіша частина роботи - разом створювати вокальну музику, якщо у вас є гурт і ви хочете звучати більш професійно - приходьте до мене. Якщо ви початківець - я допоможу вам знайти правильну доріжку і визначити напрямок у творчості. У навчанні використовую методику, засновану на кращих досягненнях американської вокальної школи. Улюблені вокальні напрямки - рок-вокал і блюз.

cover

Відгуки учнів Ольги:

18.12.17
face

Тетяна

«Рік тому, коли я прийшла - я боялася, коли мені говорили" заспівай ось це "- тряслася як осиковий лист) Але завдяки Ользі Полудніциній - її офігенному підходу, яка показала мені, у чому я ВЖЕ хороша, я змогла знайти не тільки опору, а й точку опори)) і від неї потроху тепер розвиваюся. Взагалі Singwell - це моя любов. З тією атмосферою, що ви створюєте, з тим рівнем, на якому хлопці виступають! ВЕЛИЧЕЗНИХ успіхів вам і розвитку!»

18.12.17
face

Ірина

«Після навчання в школі я виступала на концерті, до мене дуже багато хто підходив і хвалив вокал. Незнайомі мені люди! Говорили, що тембр дуже красивий, що співаю дуже добре, професійно. Хтось навіть сказав, що голос добре поставлений. Дуже здорово, що я пішла до вас вчитися, без вас я б так не розкрила свій голос! Спасибі велике, Ольга!!!»

20.02.17
face

Іван

«Singwell studio - це те місце, куди хочеться повертатися знову і знову. Я неймовірно вдячний своєму викладачеві - Олі за те, що так прекрасно робить свою роботу. Яким би втомленим або роздратованим я не був до уроку, після початку і до кінця я повністю забуваю про всі проблеми і просто співаю. Простіше кажучи Singwell - це не просто місце, де вчать вокалу, а ще й допомагають на мить відчути себе вільним від цієї всієї повсякденної суєти і робити те що любиш. »

16.11.16
face

Катерина

«З командою Singwell і її керівником і душею, Ольгою, я познайомилася рік тому, Мене дуже тепло прийняли! Тут до кожного знайдуть особливий підхід, допоможуть впоратися зі страхами і розкрити свої дані на 100%, допоможуть з репертуаром. Я дуже задоволена, що знайшла Singwell. Окреме спасибі керівникам за організацію концертів, за можливість виступити перед публікою і отримати класний досвід. Всім знайомим, хто цікавиться вокалом я раджу Singwell - тепер в школі займаються мої друзі і навіть мама. Спасибі команді Singwell і, звичайно ж, спасибі Ользі - чудесному і терплячому педагогу. »

19.11.16
face

Ганна

«У Singwell Studio я займаюся з 2013 року. Я прийшла в школу в якості експерименту повчитися рок вокалу, так як думала що мій голос не створений для розщеплення і рокової манери виконання. Експеримент вдався - систематичні заняття і терпіння викладача дали результат вище очікуваного. Тому про школу точно можу сказати що: 1) тут чують твій запит і точно знають як його досягти безпечно і напевно 2) тут можна стати універсальним, тому що різні види вокалу викладаються однаково добре і 3) від цього складно відмовитися бо починаєш вірити в необмеженість можливостей в техніці і манері. »

30.11.16
face

Антон

«Я займаюся в даній школі близько року і вже встиг як підтягти свій вокал, так і виступити на ряді заходів школи. Все це дало мені корисний досвід і залишило дуже приємні враження. Дякую школі вокалу Singwell Studio, студії звукозапису Baker Studio, а так само особисто викладачеві Ользі Полудніциній за всі надані можливості! »

face

Дарина

«Я відвідую школу пару років і досягла великих результатів. Найбільше мене тішить те, що я змогла позбутися від комплексів і побороти страх публічних виступів (так як Singwell регулярно проводить заходи для учнів з виступом на реальній сцені перед цією публікою). Коротше, всім раджу спробувати на собі. Класні викладачі та творча атмосфера допоможуть досягти успіху в співі. »

img